තරුණයෙකු පැහැරගෙන වධ දෙන අයුරු ෆේස්බුක් දාලා : පොලිසියෙන් මෙහෙයුමක්

මැර කණ්ඩායමක් ඇඹිලිපිටියේ තරුණයකු පැහැරගෙන කැලෑ ප‍්‍රදේශයක රදවාගෙන තියුණු ආයුධවලින් පහර දෙද්දී කුට්ටිගල හා ඇඹිලිපිටිය පොලිසිය ඒකාබද්ධව කචිචිගල ප‍්‍රදේශයේදී සිදුකළ මෙහෙයුමකදී එම තරුණයාගේ ජීවිතය බේරා ගැනීමට හැකි වූ බව පොලිසිය පවසනවා.

ඇඹිලිපිටිය කිරුලවැල්කටුව ප‍්‍රදේශයේ පදිංචි තරුණයකු මෙසේ පහර කෑමට ලක්ව ඇති අතර එම තුවාලකරු රෝහල ගත කළ බව ඇඹිලිපිටිය පොලිස් මූලස්ථානය වාර්තා කරනවා.

පොලිසිය එම ස්ථානය වටලන ව්ට අපරාධකරුවන් වෑන් රථයකින් පළාගොස් ඇති අතර එක් සැකකරුවකු මහත් පරිශ‍්‍රමයක් යොදා අත්අඩංගුවට ගැනීමට හැකිවූ බවත් එම අපරාධය සිදු කරන ආකාරය දැක්වෙන වීඩියෝ දර්ශන පෙළක් සැකකරුවන් මුහුණු පොතට මුදා හැරීමට හේතුවෙන් සැකකරුවන් හදුනා ගැනීම පහසුවී ඇතැයි පොලිසිය තවදුරටත් පවසනවා.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest

More articles